Kamerový systém pro kontrolu kolků


GPS kniha
Kamerový systém pro kontrolu kolků
Kamerové sety
Rozdíly mezi analogem a IP
IP kamerové systémy
Detekční rámy
Kamerový systém pro dům
Kamerový systém pro křižovatky
Kamerový systém
Ochrana historických budov
CCTV ve firmě
Kamery na zámku
Obchod v Praze
Otočné kamery
Svět kamerových systémů
Kamery do jídelny
Kamery v Brně

GPS kniha

Kamerový systém pro kontrolu kolků

V roce 2014 koncem ledna byly přesně definovány parametry pro sledování lihovarnických provozů. Tyto podmínky zpřesňují znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který se vztahuje na všechny osoby povinné značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde je povoleno značení lihu a všechny daňové sklady provozovatele musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí splňovat poměrně přísné podmínky. Pojednává o nich paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Mezi hlavní podmínky patří dost dlouhý záznam obrazu po dobu 70 dní a také možnost vzdáleného přístupu na kamery pomocí Internet Exploreru. Prováděcí vyhláška také stanovuje, že veškeré sledované prostory musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na to, aby byla možná snadná identifikace jednotlivých osob a prostor, kde se pracuje s kolky. Vhodným prostředkem, který tyto podmínky dodrží jsou Full HD kamerové systémy.

Jedna z možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Jsou výhodné svou cenou a snadnou a rychlou instalaci kamer i záznamového zařízení. Montujeme kamery po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 2 Mpix. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Záznamové zařízení podporuje zapojení více disků pro záznam, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro ukládání záznamu po požadovanou dobu 70 dní. K DVR lze připojit také externí diskové pole, které dokáže zvětšit úložný prostor několikanásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení jak váleček, tak antivandal. Kamery mají infra přísvit a protože do větších provozů vyžadují celníci také natáčení kamery, doporučíme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Nahrávací zařízení je snadné ovládat přes internet a to například z chytrých mobilních telefonů nebo přes program Internet Explorer.

Druhou možností jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je ideální i pro sledování lihovarů a stáčíren lihu. Velikost obrazu od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost rozlišení, které překoná HD-SDI a záznam lze nahrávat na počítač nebo síťový rekordér. Nevýhodou je vyšší cena samotných kamer. Na druhou stranu lze při instalaci využít již stávající počítačovou síť. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik HDD a případně externí diskové pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Honza
Pořídili jsme ip kamery na stanoviště, je to dobrý pomocník.
Inza12
Kamery jsou dobry, na mobilu mam prehled na barakem at jsem kdekoli.
Jan
Taky o nečem podobném uvažuji do firmy.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.